Loodgieter

Technisch Bureau H. Westerveld

Ervaren loodgieter (20+ jaar) voor sanitair en duurzame installaties · Werkgebied: Huis ter Heide

Open · Sluit 16:00

Contact & gegevens

Telefoon
03 - 46 35 00 08
Werkgebied
Huis ter Heide
Bereikbaar
Ma–vr 07:00–16:00 Za–zo gesloten
Bel voor een afspraak

Veelgestelde vragen

Is Technisch Bureau H. Westerveld een betrouwbaar bedrijf?

Technisch Bureau H. Westerveld heeft nog geen beoordelingen.

Op welke dagen en tijden is dit bedrijf geopend?

Maandag
07:00 - 16:00
Dinsdag
07:00 - 16:00
Woensdag
07:00 - 16:00
Donderdag
07:00 - 16:00
Vrijdag
07:00 - 16:00
Zaterdag
gesloten
Zondag
gesloten

Wat is het telefoonnummer van Technisch Bureau H. Westerveld?

Het telefoonnummer van Technisch Bureau H. Westerveld is 03 - 46 35 00 08.

In welke plaatsen werkt Technisch Bureau H. Westerveld?

Technisch Bureau H. Westerveld is een loodgieter in Huis ter Heide. Het werkgebied is verder niet bekend.
Is dit jouw bedrijf?
Neem je pagina over en vul 'm aan.
Gratis en in 2 minuten aangevraagd. Na onze controle staat hij op jouw naam.
Claim deze pagina