Restaurant

Buddha Restaurant

Authentieke Indiase en Nepalese gerechten. Elke dag geopend. · Werkgebied: Zeist

Gesloten · Opent 16:00

Contact & gegevens

Telefoon
03 - 06 93 37 55
Werkgebied
Zeist
Bereikbaar
Ma–wo 16:00–22:30 Do 16:00–23:00 Vr–za 15:00–23:00 Zo 15:00–22:30
Bel voor een afspraak

Veelgestelde vragen

Is Buddha Restaurant een betrouwbaar bedrijf?

Buddha Restaurant heeft nog geen beoordelingen.

Op welke dagen en tijden is dit bedrijf geopend?

Maandag
16:00 - 22:30
Dinsdag
16:00 - 22:30
Woensdag
16:00 - 22:30
Donderdag
16:00 - 23:00
Vrijdag
15:00 - 23:00
Zaterdag
15:00 - 23:00
Zondag
15:00 - 22:30

Wat is het telefoonnummer van Buddha Restaurant?

Het telefoonnummer van Buddha Restaurant is 03 - 06 93 37 55.

In welke plaatsen werkt Buddha Restaurant?

Buddha Restaurant is een restaurant in Zeist. Het werkgebied is verder niet bekend.
Is dit jouw bedrijf?
Neem je pagina over en vul 'm aan.
Gratis en in 2 minuten aangevraagd. Na onze controle staat hij op jouw naam.
Claim deze pagina