Restaurant

Restaurant ICHI

Aziatisch All You Can Eat restaurant met sushi en meer. · Werkgebied: Zeist

Gesloten · Opent 15:00

Contact & gegevens

Telefoon
03 - 06 91 31 37
Werkgebied
Zeist
Bereikbaar
Ma 15:00–22:30 Di–wo gesloten Do–zo 22:30–15:00
Bel voor een afspraak

Veelgestelde vragen

Is Restaurant ICHI een betrouwbaar bedrijf?

Restaurant ICHI heeft nog geen beoordelingen.

Op welke dagen en tijden is dit bedrijf geopend?

Maandag
15:00 - 22:30
Dinsdag
gesloten
Woensdag
gesloten
Donderdag
22:30 - 15:00
Vrijdag
22:30 - 15:00
Zaterdag
22:30 - 15:00
Zondag
22:30 - 15:00

Wat is het telefoonnummer van Restaurant ICHI?

Het telefoonnummer van Restaurant ICHI is 03 - 06 91 31 37.

In welke plaatsen werkt Restaurant ICHI?

Restaurant ICHI is een restaurant in Zeist. Het werkgebied is verder niet bekend.
Is dit jouw bedrijf?
Neem je pagina over en vul 'm aan.
Gratis en in 2 minuten aangevraagd. Na onze controle staat hij op jouw naam.
Claim deze pagina